I chemik jest doradcą zawodowym?

Aktualności

13.12.2023 środa w godz. od 16.30 do 18.00Zajęcia odbędą się w MCDN Kraków, ul. Garbarska 1 oraz zdalnie przez platformę MS...
Czytaj więcej → I chemik jest doradcą zawodowym?

Zapraszamy na Konferencję pt. Edukacja włączająca – włączenie czy stygmatyzacja?

Aktualności

Edukacja włączająca – włączenie czy stygmatyzacja? 12 grudnia 2023 r., godz. 10.00 – 15.00w Starostwie Powiatowym w...
Czytaj więcej → Zapraszamy na Konferencję pt. Edukacja włączająca – włączenie czy stygmatyzacja?

I biolog jest doradcą zawodowym?

Aktualności

Serdecznie zapraszamy na trzecie seminarium z cyklu: „Odczarowujemy doradztwo zawodowe” realizowanego w ramach współpracy z...
Czytaj więcej → I biolog jest doradcą zawodowym?

Spotkanie zawodoznawcze w firmie IBM

Aktualności

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna pn. “Krakowski Ośrodek Kariery” organizuje spotkanie...
Czytaj więcej → Spotkanie zawodoznawcze w firmie IBM

Harmonogram wydarzeń

Wydarzenia zakończone

doradztwo-zawodowe


Udzielamy pomocy doradczej dzieciom i młodzieży w planowaniu kształcenia i kariery zawodowej oraz w wyborze kierunku kształcenia i zawodu. Pomagamy uczniom w poznaniu samego siebie, zainteresowań, wartości, cech osobowości oraz predyspozycji do określonych zawodów. 

Oferujemy konsultacje psychologiczne, pedagogiczne i logopedyczne uczniom krakowskich szkół w kontekście wyboru przyszłej ścieżki edukacyjno-zawodowej. Naszą szczególną uwagę kierujemy na uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, rozumiejąc wyzwanie przed jakim stoją oni sami i ich otoczenie w procesie decydowania o przyszłej edukacji i zawodzie.


Nasz zespół orzekający rozpatruje wnioski dotyczące wydawania orzeczeń o potrzebie
kształcenia specjalnego oraz indywidualnego nauczania. Proponujemy diagnozę indywidualnych potrzeb i możliwości edukacyjnych uczniom klas VII i VIII, którzy stoją przed wyborem szkoły na kolejnym etapie edukacyjnym.

Prowadzimy warsztaty i szkolenia dla uczniów, rodziców i nauczycieli krakowskich szkół. Organizujemy konferencje, na które zapraszamy doradców zawodowych i wszystkich zainteresowanych tematyką planowania ścieżki edukacyjno-zawodowej uczniów. Bierzemy również udział w konferencjach naukowych.

previous arrow
Startuj po marzenia
Rajd po fach Banner
WPŚZ Banner
Startuj po marzenia Baner
next arrow

Ciekawostki dla każdego – zapraszamy do lektury!

Specjaliści naszej poradni przyjmują uczniów, którzy wymagają udzielania pomocy doradczej w planowaniu kształcenia i kariery zawodowej oraz w wyborze kierunku kształcenia i zawodu.

Nasza kadra składa się z doradców zawodowych. Wśród nas są psychologowie, pedagodzy i logopedzi, a także coachowie, trenerzy, terapeuci i osoby na co dzień związane z uczelnią wyższą lub biznesem.

Close Search Window
Skip to content