Aktualności|

Z nieukrywanym żalem przyjęliśmy wiadomość o niespodziewanej śmierci dra Marka Makowca, pracownika naukowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, współpracownika naszej Poradni, serdecznego Kolegę. Marek był Człowiekiem wielu pasji, inspirował i zarażał entuzjazmem, wspierał w realizacji wielu ciekawych projektów. Wspólnie z Markiem realizowaliśmy projekt „Startuj po marzenia – stwórz swój start-up”, którego był współtwórcą. Wiedza i doświadczenie Doktora dawały młodzieży szansę na rozwój i rozbudzały wyobraźnię związaną z przyszłością i wyborem drogi zawodowej. Spotkania Marka z młodzieżą w czasie warsztatów zawsze przepełnione były dobrą atmosferą, pełne entuzjazmu i otwarciem się uczniów na nowe możliwości.

Twoje odejście zostawia pustkę, a myśl o tych niezrealizowanych jeszcze pomysłach pokazuje jak  bardzo będzie nam Ciebie brakowało…

Msza Święta żałobna o spokój duszy śp. Marka zostanie odprawiona 12 października 2023 r. o godz. 14:00 w Kaplicy Cmentarza Parafialnego Tarnów – Rzędzin.

Różaniec za śp. Zmarłego w Kaplicy o godz. 13:30. Po Mszy Świętej śp. Zmarły zostanie odprowadzony na miejsce wiecznego spoczynku.

Rodzinie składamy wyrazy głębokiego żalu i współczucia.

Comments are closed.

Close Search Window
Skip to content