Relacje|

SPPP pn. Krakowski Ośrodek Kariery we współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie zaplanował szereg wydarzeń w ramach tegorocznego Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery “Talent i praca to się opłaca”.

Wszystkie działania zaplanowane przez SPPP pn. KOK w bieżącym roku w ramach OTK 2023 “Talent i praca to się opłaca” zostały zrealizowane zgodnie z planem w dniach 17-20.10.2023 r.
Adresatami naszych szkoleń byli doradcy zawodowi i nauczyciele oraz uczniowie i ich rodzice.

Największą popularnością wśród młodzieży i doradców cieszyły się szkolenia dotyczące sytemu EURES, czyli jak działa sieć współpracy publicznych służb zatrudnienia w krajach UE i EOG oraz jak bezpiecznie wyjechać do pracy w krajach członkowskich UE? realizowane przez Panią Monikę Sokół, doradcę zawodowego i nauczyciela języka niemieckiego ZSE nr 1 w Krakowie. Pani Monika Sokół wcześniej m.in. pełniła funkcję doradcy EURES w Ochotniczym Hufcu Pracy w Krakowie, aktywnie współpracując z pracodawcami z UE.

W szkoleniu stacjonarnym dla krakowskich szkolnych doradców zawodowych –  Eures Europejskie Służby Zatrudnienia uczestniczyło 11 doradców zawodowych oraz nauczycieli. W naszych szkoleniach i konsultacjach on-line wzięło udział 74 nauczycieli i uczniów. SPPP pn. KOK w tegorocznej akcji Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery “Talent i praca to się opłaca” przeszkoliło łącznie 85 osób.

Comments are closed.

Close Search Window
Skip to content