Aktualności|

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna pn. Krakowski Ośrodek Kariery wraz z nowopowstałym Liceum Sztuk Plastycznych Cosinus w Krakowie zapraszają do udziału w pierwszych Artystycznych Targach Edukacyjnych.

Miasto Kraków jako miasto kultury i sztuki od wielu lat wspiera i gromadzi wielu artystów z różnych dziedzin. Pomysł zorganizowania naszych targów powstał, aby pokazać młodzieży uzdolnionej artystycznie możliwości kształcenia już po szkole podstawowej w obszarach sztuki: wizualnej, przestrzennej, zdobniczej czy modowej. Do udziału w targach zapraszamy zarówno krakowskie licea artystyczne, licea ogólnokształcące z klasami artystycznymi, krakowskie technika (m.in zawód architekt krajobrazu, architekt renowacji elementów architektury, technik reklamy, technik grafiki i multimediów) oraz krakowskie branżowe szkoły pierwszego stopnia (m.in zawody: fryzjer, jubiler, fotograf)

Rozwój zainteresowań uczniów, pomaga im bardziej świadomie wybrać szkołę ponadpodstawową, stąd na targi zapraszamy również krakowskie Domy Kultury z ich bogatą ofertą artystycznych zajęć pozalekcyjnych.

Mamy nadzieję, że to wydarzenie będzie dobrą okazją do wsparcia uczniów klas VII i VIII w wyborze ich dalszej drogi edukacyjno-zawodowej i poszerzy ich myślenie na temat zawodów, w których ważne są ich zainteresowania i uzdolnienia artystyczne.

Miejsce: Niepubliczne Liceum Sztuk Plastycznych Cosinus przy ulicy Lublańskiej 38, Kraków

Data: 25.03.2024, w godzinach: 12.00 – 14.00

Dla kogo: uczniowie klas 7 i 8 SP

Zgłoszenia grupowe – wymagana rejestracja, zgłoszeni indywidualne – bez rejestracji.

Formularz zgłoszenia dla szkoły podstawowej:

https://docs.google.com/forms/d/1oMNOhqc5ojDiV-tWGCblZURWBCcRDMTROhq0T27FpAM/edit

Comments are closed.

Close Search Window
Skip to content