Aktualności|

28.11.2025 r.  mieliśmy okazję poznać firmę GOOGLE. Uczniowie oraz nauczyciele, a także przedstawiciele Urzędu Miasta oraz SPPP pn. Krakowski Ośrodek Kariery, uczestniczyli w mini kreatywnym projekcie tworzenia aplikacji. Uczniowie wraz z przedstawicielami firmy aktywnie włączyli się w tworzenie wstępnej fazy budowania aplikacji, wykorzystując w praktyce umiejętności, nabyte podczas warsztatów w projekcie „Startuj po marzenia, stwórz swój start-up”. Po zakończonej części warsztatowej odbył się panel dyskusyjny z pracownikami  firmy. Uczniowie mieli możliwość zadawania pytań  dotyczących pracy w branży IT, codziennych obowiązków inżynierów oraz ścieżek rozwoju zawodowego.

Na koniec zostaliśmy oprowadzeni po firmie GOOGLE, co dało nam wyjątkową okazję zobaczyć, jak wygląda środowisko pracy  jednej z najbardziej innowacyjnych organizacji na świecie. Zobaczyliśmy m.in. pomieszczenia w stylu open office, przytulną bibliotekę oraz przyjazną część gastronomiczną. Wszyscy byliśmy zgodni, że design wnętrz może sprzyjać pracy koncepcyjnej . 

Wizyta była inspirującym doświadczeniem, które pozwoliło uczestnikom lepiej zrozumieć realia pracy w nowoczesnej firmie technologicznej.

Spotkanie w firmie GOOGLE na długo pozostanie w naszej pamięci.

Comments are closed.

Close Search Window
Przejdź do treści