- mgr Agata Chudzikiewicz – doradca zawodowy, oligofrenopedagog i pedagog resocjalizacyjny, trener e-learningu. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy jako doradca edukacyjno – zawodowy. Jest autorką scenariuszy zajęć dla młodzieży oraz trenerem w ogólnopolskich projektach edukacyjnych dla nauczycieli, doradców zawodowych i dyrektorów szkół (m.in. Nowoczesne doradztwo zawodowe; Edukacja włączająca; Lekcja Enter – technologie informacyjno – komunikacyjne w edukacji; Lekcje doradztwa zawodowego na stadionie). W poradni koordynuje projekt Rajd po fach i jest autorką e-poradnika dla rodziców i uczniów kl. 8: „Wybór szkoły i przygotowanie do rekrutacji”.
- mgr Katarzyna Dziurdzia – doradca zawodowy, pedagog, wieloletni nauczyciel wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej. W poradni koordynuje projekt Wędrówka po świecie zawodów.
- mgr Agata Godycka – doradca zawodowy, psycholog w trakcie studiów psychoterapeutycznych, trener TUS (Trening Umiejętności Społecznych), certyfikowany diagnosta ADOS-2. Specjalizuje się w diagnozie oraz terapii różnych trudności społeczno-emocjonalnych dzieci i młodzieży w tym uczniów neuroróżnorodnych. W poradni prowadzi Klasę dla ASA.
- mgr Sylwia Hormańska – doradca zawodowy, pedagog, nauczyciel języka niemieckiego. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy jako doradca zawodowy w szkole podstawowej. Pomaga młodzieży w wyborze dalszej ścieżki kształcenia.
- mgr Marta Jurowicz – doradca zawodowy, pedagog, coach, trener, nauczyciel przedmiotów ekonomicznych. Posiada wieloletnie doświadczenie w biznesie i edukacji, a szczególnie w rekrutacji, szkoleniach i motywowaniu. W poradni koordynuje projekt Grupa Łowców Talentów.
- mgr inż. Anna Kubieniec – doradca zawodowy, logopeda. Posiada doświadczenie w prowadzeniu terapii dzieci i młodzieży z opóźnionym rozwojem mowy, afazją, wadami wymowy. W poradni koordynuje projekt Kuźnia zawodowców.
- mgr Iwona Machnik – doradca zawodowy, neurologopeda kliniczny, pedagog, glottodydaktyk. Prowadzi diagnozę pedagogiczną przyczyn trudności szkolnych dzieci i młodzieży oraz diagnozę logopedyczną. W poradni koordynuje projekt Kuźnia zawodowców.
- mgr Monika Maciąg – doradca zawodowy, logopeda, terapeuta miofunkcjonalny, Edukator Pozytywnej Dyscypliny, trener TUS (Treningu Umiejętności Społecznych), terapeuta ręki. Wolontariuszka Klubu “J” (grupy wsparcia dla osób jąkających się) przy Fundacji Frogos w Krakowie. W poradni prowadzi zajęcia z uczniami z niepłynnością mowy.
- mgr Klaudia Miśta – neurologopeda kliniczny, specjalista wczesnej interwencji, Terapeuta Karmienia, Terapeuta TUS i Terapeuta Ręki, Provider JIAS, Provider Neuroflow ATS.
- mgr Beata Nowakowska – doradca zawodowy, pedagog, coach. Od wielu lat wspiera dzieci i młodzież w wyborach edukacyjno-zawodowych jako doradca zawodowy i coach kariery. W pracy opiera się na założeniach coachingu i pomaga uczniom dokonać zmian w swoim życiu osobistym i zawodowym. Wspiera również doradców zawodowych, dzieląc się własnym doświadczeniem we współpracy ze specjalistami w tej dziedzinie. W poradni koordynuje działania w ramach projektu Startuj po marzenia, stwórz swój start-up!
- mgr Magdalena Stasiak – doradca zawodowy, pedagog, neurologopeda, diagnosta i terapeuta zaburzeń integracji sensorycznej, certyfikowana instruktorka Metody Butejko. Na co dzień prowadzi indywidualne spotkania oraz warsztaty grupowe w obszarze umiejętności miękkich: komunikacji, budowania zdrowej samooceny, postawy asertywnej, zarządzania emocjami, redukcji stresu. Współpracuje z uczniami, którzy dopiero podejmują decyzję w jakim kierunku chcą podążać, jaką szkołę lub profil wybrać, ale również z tymi którzy potrzebują zmiany wybranej ścieżki edukacyjnej. Koordynator pilotażowego projektu Krakowskiego Ośrodka Kariery sKOK w kompetencje.
- mgr Beata Suligowska – pedagog, logopeda. Specjalizuje się w terapii osób jąkających się. Wolontariuszka – od lat związana z KLUBEM “J“ przy Fundacji Frogos w Krakowie. Współautorka książki “Życie z zacięciem. Integralny przewodnik po jąkaniu“. Prowadzi szkolenia dla studentów.
- mgr Dominika Szlachta – doradca zawodowy, psycholog, trener TUS (Trening Umiejętności Społecznych), Edukator Pozytywnej Dyscypliny, terapeuta integracji sensorycznej. Posiada doświadczenie w diagnozowaniu i prowadzeniu terapii dla dzieci i młodzieży ze specjalnymi potrzebami rozwojowymi, a także wspieraniu rodziców w procesie wychowawczym. W poradni prowadzi Klasę dla ASA.
- mgr Joanna Turek – doradca zawodowy, psycholog, pedagog specjalny, realizator Szkoły dla Rodziców i Wychowawców, trener TUS (Trening Umiejętności Społecznych). Specjalizuje się w diagnozie i terapii dzieci i młodzieży z różnorodnymi potrzebami edukacyjnymi, w tym z niepełnosprawnością. W poradni koordynuje projekt Zawodowe Życie Miasta.