Aktualności|

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna pn. „Krakowski Ośrodek Karieryzaprasza na Konferencje inaugurujące tegoroczne edycje projektów.

W dniu 26 września 2023 r. w godz. 12.00 – 15.00 w budynku UMK przy Rynku Podgórskim 1 przedstawimy Państwu założenia projektów: “Wędrówka po świecie zawodów” – skierowanego do krakowskich przedszkoli; “Kuźnia zawodowców” – dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych; „Rajd po fach” – dla uczniów klas VII-VIII szkół podstawowych.

W dniu 28 września 2023 r. w godz. 9.30 – 12.30 w budynku UEK przy ul. Rakowickiej 27 (Pawilon „C” Nowa Aula) przybliżymy Państwu projekt „Startuj po marzenia, stwórz swój start-up” przeznaczony dla uczniów krakowskich techników i szkół branżowych. Na to wydarzenie zapraszamy Państwa Dyrektorów, nauczycieli oraz uczniów zainteresowanych obszarem tworzenia start-up’ów.

Oba wydarzenia będą okazją do zaprezentowania założeń projektów, które realizujemy z aktywnym wsparciem Państwa Dyrektorów krakowskich szkół. W roku szkolnym 2023/24 startujemy z Kuźnią Zawodowców, która będzie realizowana jako pilotaż. Naszym celem, który łączy wszystkie przedsięwzięcia, jest zainteresowanie uczniów i ich rodziców szkolnictwem technicznym i branżowym. Mamy nadzieję, że będziemy mogli umożliwić poznawanie różnorodności zawodów, przybliżać zagadnienia związane z wyborem ścieżki edukacyjno – zawodowej oraz szerzej i pełniej pokazywać możliwości krakowskich szkół ponadpodstawowych, a także wspierać młodych ludzi w procesie decydowania o swojej przyszłości. Podczas obu konferencji zaprosimy Państwa również do wysłuchania kilku krótkich wykładów. Zaproszeni prelegenci to wspaniali, aktywni propagatorzy idei szeroko rozumianego doradztwa zawodowego. 

Comments are closed.

Close Search Window
Skip to content