Poniżej udostępniamy listę adresów poczty elektronicznej umożliwiającą kontakt bezpośrednio ze specjalistą.

Psychologowie:

Wioletta Górska wioletta.gorska@poradniakrakow.com.pl
Elżbieta Kawa elzbieta.kawa@poradniakrakow.com.pl
Agata Kmiecik agata.kmiecik@poradniakrakow.com.pl
Marta Kosiecka-Nowak marta.kosiecka-nowak@poradniakrakow.com.pl
Ewa Kubala ewa.kubala@poradniakrakow.com.pl
Agnieszka Stefańska agnieszka.stefanska@poradniakrakow.com.pl
Iwona Tarnowska iwona.tarnowska@poradniakrakow.com.pl
Agnieszka Urbańska agnieszka.urbanska@poradniakrakow.com.pl
Marta Wronka marta.wronka@poradniakrakow.com.pl

Logopedzi:

Elzbieta Bujas elzbieta.bujas@poradniakrakow.com.pl
Anna Buława anna.bulawa@poradniakrakow.com.pl
Dorota Filipek dorota.filipek@poradniakrakow.com.pl
Agata Gładowicz-Bojarska agata.gladowicz-bojarska@poradniakrakow.com.pl
Katarzyna Komar Na czas nieobecności zastępowana przez Panią Monikę Maciąg
katarzyna.komar@poradniakrakow.com.pl
Iwona Machnik iwona.machnik@poradniakrakow.com.pl
Monika Maciąg monika.maciag@poradniakrakow.com.pl
Klaudia Miśta klaudia.mista@poradniakrakow.com.pl
Anna Skoczek anna.skoczek@poradniakrakow.com.pl
Magdalena Stasiak magdalena.stasiak@poradniakrakow.com.pl
Beata Suligowska beata.suligowska@poradniakrakow.com.pl
Aleksandra Uran aleksandra.uran@poradniakrakow.com.pl
Ewelina Wokurka ewelina.wokurka@poradniakrakow.com.pl

 

Pedagodzy:

Szczepan Badowski szczepan.badowski@poradniakrakow.com.pl
Jolanta Bień jolanta.bien@poradniakrakow.com.pl
Marcin Jurczenko kontakt@poradniakrakow.com.pl
Małgorzata Sypka malgorzata.sypka@poradniakrakow.com.pl
Stella Wicher stella.wicher@poradniakrakow.com.pl