Aktualności|

     

Czemu on ciągle jest zły? Czemu ona jest ciągle smutna? A może to normalne? Jak mam reagować? To pytania, z którymi zderza się każdy dorosły w kontakcie z dzieckiem – swoim własnym, podopiecznym, uczniem. Szpital Kliniczny im. dra Babińskiego zaprasza na cykl webinariów poświęconych odporności psychicznej i jej składowym. 

Przed nami odcinek pierwszy pt. “(NIE)DOBRE EMOCJE”. Będziemy razem przyglądać się różnym aspektom emocjonalności dzieci i młodzieży, szczególnie tym, które widzimy jako wyzwanie w codzienności. Podczas spotkania będzie możliwość zadania pytania.

Kiedy? 29.11.2022, g. 18:00-19:30

Gdzie? Online

Join Zoom Meeting https://zoom.us/j/93329507972?pwd=c1h5Lytqc3I3K1dSbzVxUk02eUE3dz09

Meeting ID: 933 2950 7972, Passcode: 884508

Ekspertki:

Agnieszka Fusińska-Korpik – doktor nauk społecznych, psycholog, psychoterapeuta, w trakcie specjalizacji z psychologii klinicznej. Pracownik badawczo-dydaktyczny Katedry Psychiatrii Wydziału Lekarskiego KAAFM. Kierownik Ośrodka Edukacji, Badań i Rozwoju Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego w Krakowie. Koordynator programów profilaktyki zdrowia psychicznego skierowanych do różnych grup rozwojowych.

Paula Piotrowicz – Psycholog pracujący na Oddziale Psychiatrycznym Dzieci i Młodzieży Szpitala Babińskiego; doświadczenie zdobyte m.in. w Centrum Działań Profilaktycznych – prowadzenie warsztatów psycho-edukacyjnych w szkołach podstawowych. W Fundacji Bez Klamek prowadząca warsztaty i wydarzenia psycho-edukacyjne; Dzieło Pomocy Dzieciom Fundacja Ruperta Mayera w Krakowie – prowadzenie zajęć dla dzieci; V LO w Krakowie – warsztaty dla młodzieży z radzenia sobie z trudnymi emocjami.

Webinarium jest realizowane w ramach projektu „Ty decydujesz jak Reagujesz”


Comments are closed.

Close Search Window
Skip to content