Aktualności|

W dniu 25 stycznia 2024 r. na terenie Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji na ul. Ułanów 9 w Krakowie odbędą się  XXII „Styczniowe Targi Szkół Zawodowych w Meliorku” przygotowane w szczególności z myślą o uczniach klas ósmych szkół podstawowych, ich rodzicach oraz nauczycielach. Swoją ofertę edukacyjną na rok szkolny 2024/2025 zaprezentuje 25 krakowskich zespołów szkół zawodowych.

Najważniejszym celem organizacji tego wydarzenia jest pomoc uczniom klas ósmych szkoły podstawowej w wyborze dalszej drogi edukacyjnej. Właściwy wybór szkoły średniej jest jedną z ważniejszych decyzji życiowych młodych ludzi, warto więc skorzystać z szansy, aby w jednym miejscu zapoznać się z aktualnymi ofertami edukacyjnymi krakowskiego szkolnictwa zawodowego i aby podjęta decyzja okazała się tą najtrafniejszą.

Ponadto w dniach 25 stycznia – 29 lutego 2024 r. na stronie internetowej www.styczniowetargi.zsisim.pl możliwe będzie dokładne prześledzenie każdej z prezentowanych na targach ofert edukacyjnych.

Comments are closed.

Close Search Window
Skip to content