Aktualności|

Szanowni Państwo Dyrektorzy Krakowskich Przedszkoli, Szkół i Placówek,

w załączeniu przesyłam ulotkę przygotowaną przez Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie oraz United Nations Global Compact Network Poland dotyczącą prostych sposobów oszczędzania energii oraz wydatków z tym związanych. Zachęcam Państwa serdecznie do przekazania wspomnianego materiału, który jest rekomendowany przez miejski portal Kraków.pl, rodzicom uczniów uczęszczających do Państwa szkół i jednostek. Równocześnie serdecznie zachęcam do udostępnienia go nauczycielom, dla których może być źródłem inspiracji i wartościowym materiałem do wykorzystania w pracy dydaktycznej z uczniami. Są w nim zawarte także odnośniki do stron instytucji takich jak Wodociągi Miasta Krakowa czy Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, gdzie można znaleźć dodatkowe materiały edukacyjne.

Informuję także, że Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie dysponuje wspomnianymi ulotkami w wersji papierowej i będzie pozostawał z Państwem w kontakcie odnośnie możliwości przekazania materiału w takiej formie. Biorąc jednak pod uwagę proekologiczny walor przygotowanego materiału, zachęcam zwłaszcza do rozdysponowania go drogą elektroniczną.

Korzystając z okazji dziękuję za Państwa zaangażowanie w działania na rzecz edukacji proekologicznej i proklimatycznej oraz zachęcam do dzielenia się dobrymi praktykami w tym zakresie.

Z wyrazami szacunku, Anna Domańska Dyrektor  Wydziału WYDZIAŁ EDUKACJI

zdjęcie pochodzi ze strony fortum.pl

Comments are closed.

Close Search Window
Skip to content