Aktualności|

Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie już po raz 21. zaprasza uczniów klas ósmych, rodziców i nauczycieli na „targi w Meliorku”. W trakcie wydarzenia będzie można dowiedzieć się więcej na temat bogatej oferty szkół prowadzących kształcenie zawodowe.

XXI „Styczniowe Targi Szkół Zawodowych w Meliorku” odbędą się po raz kolejny on-line od 26 stycznia do 28 lutego stronie internetowej styczniowetargi.zsisim.pl Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie.

Co jest celem organizacji wydarzenia? Przede wszystkim pomoc ósmoklasistom w wyborze dalszej drogi edukacyjnej na ponadpodstawowym etapie kształcenia. – Zespoły szkół zawodowych funkcjonujące na terenie Miasta Krakowa dysponują szeroką ofertą edukacyjną, kształcą w wielu atrakcyjnych zawodach poszukiwanych na rynku pracy, wychodzących naprzeciw zainteresowaniom i predyspozycjom młodych ludzi oraz zapotrzebowaniu rynku pracy na rzemieślniczy i średni personel techniczny – informuje Barbara Lesińska, dyrektor Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie.

– Właściwy wybór szkoły ponadpodstawowej jest jedną z pierwszych, a jednocześnie ważniejszych decyzji życiowych młodych ludzi, warto więc skorzystać z okazji, aby w jednym miejscu zapoznać się z aktualnymi ofertami edukacyjnymi krakowskiego szkolnictwa zawodowego tak, aby podjęta decyzja okazała się tą najtrafniejszą – dodaje.

Odpowiedzi na pytania związane z „Targami” można uzyskać pod numerem telefonu 12 411 76 11 lub pisząc na adres mail zsisim@mjo.krakow.pl.

Comments are closed.

Close Search Window
Skip to content