Aktualności|

Z dumą informujemy, że pani Beata Nowakowska, doradca zawodowy z naszego zespołu zdobyła zaszczytny tytuł Nauczyciela z Pasją w X edycji projektu Urzędu Miasta Krakowa. Projekt ma na celu “przedstawienie szerszemu ogółowi sylwetek najlepszych krakowskich nauczycieli”, a zatem pozwólcie, że zaprezentujemy Naszą Koleżankę:

mgr Beata Nowakowska – doradca zawodowy, coach, nauczyciel. Od pięciu lat pracuje jako doradca zawodowy z dziećmi i młodzieżą. Pomaga w podejmowaniu trafnej decyzji związanej z wyborem ścieżki edukacyjno-zawodowej. W coachingu kariery natomiast opiera się na założeniach coachingu i pomaga klientom dokonać zmian w swoim życiu osobistym i zawodowym. Wspiera również doradców zawodowych, dzieląc się własnym  doświadczeniem we współpracy ze specjalistami w tej dziedzinie. Jak sama mówi, praca jest Jej pasją, a motywuje Ją chęć inspirowania w rozwoju uczniów i nauczycieli oraz wspieranie uczniów w ich wyborach.

Cieszymy się, że zaangażowanie pani Beaty zostało nagrodzone. Nominowaliśmy Ją do tego tytułu jednogłośnie, a Ona sama podkreśla, że właśnie ta jednomyślność zespołu sprawiła Jej największą radość.

Comments are closed.

Close Search Window
Skip to content