Aktualności|

W dniu 23 stycznia 2024 roku Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna pn. „Krakowski Ośrodek Kariery” organizuje  bezpłatną konferencję pt. „Osoby z różnorodnymi potrzebami są wśród nas. Rola edukacji i doradztwa zawodowego w budowaniu ich możliwości zawodowych”. Wydarzenie odbędzie się w Auli Biblioteki Głównej Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II, na ul. Bobrzyńskiego 10 w Krakowie.

Zapraszamy dyrektorów krakowskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych, doradców zawodowych, nauczycieli oraz zainteresowanych rodziców.

Wydarzenie będzie wyjątkowym spotkaniem, poszerzającym wiedzę z zakresu wsparcia osób ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi. Naszym zamiarem jest inspirowanie nauczycieli i doradców zawodowych do wdrażania nowych i ciekawych form pracy, przygotowujących uczniów do dojrzałej decyzji wyboru ścieżki edukacyjno-zawodowej. Wierzymy, że dzięki temu spotkaniu będziemy mogli szerzej i pełniej pokazać możliwości wsparcia osób z różnorodnymi potrzebami w realizacji swoich planów i w odnoszenia sukcesów zawodowych. Jako poradnia przedstawimy ofertę, z której mogą skorzystać uczniowie w procesie odnajdywania swoich predyspozycji zawodowych, a rodzice we wsparciu swoich dzieci w wyborze ścieżki edukacyjno – zawodowej.

Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłoszenie ewentualnych specjalistycznych potrzeb (np. tłumacza posługującego się językiem migowym).

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz do dnia 20.01.2024

https://docs.google.com/forms/d/1m4Qe9iHzfVIct2jK1rt1gVEhbr-MJBDPAZAJV_MMR5s/edit?pli=1

Program konferencji:

Comments are closed.

Close Search Window
Skip to content