Aktualności|

We wtorek 5 marca 2024 w godzinach 12.00 – 15.00 Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna pn. “Krakowski Ośrodek Kariery” organizuje w Zespole Szkół Odzieżowych przy ul Cechowej 57 w Krakowie spotkanie, na które zapraszamy doradców zawodowych oraz nauczycieli.

Plan spotkania:

12.00 – 12.45 Powitanie uczestników przez Dyrektora szkoły panią Dorotę Potoczny.
Zwiedzanie szkoły oraz sal warsztatowych, krótka prezentacja o szkole, informacja  o kierunkach w technikum- technik przemysłu mody i technik stylista oraz zaprezentowanie warunków przyjęcia do XXIX Liceum Ogólnokształcącego z klasą integracyjną.

12.45 – 12.55 PRZERWA
12.55 – 14.25 Warsztaty “Jak praktycznie realizować edukację włączającą w szkole?” Prowadzenie p. Patryk Kundera oraz przedstawiciele Warsztatów Terapii Zajęciowej przy ul. Basztowej w Krakowie
14.25 – 14.55 Spotkanie z pracodawcą, który zatrudnia osoby z niepełnosprawnościami w Kawiarni Społecznej Kafka.
15.00 Zakończenie spotkania

Informacja o prowadzącym:

Patryk Kundera – nauczyciel, pedagog, menadżer oraz specjalista BHP. Przez kilka lat pracował jako nauczyciel i manager w Szkołach im. Noblistów Polskich w Krakowie oraz Fundacji Nowa Szkoła. Od trzech lat kształci w Szkołach Policealnych Teb Edukacja na kierunku technik BHP. Ostatnie dwa lata manager w spółce Chleboteka Wieczorek Klinowski. Koordynuje projekty: nocowania w Galerii Krakowskiej i warsztaty rzemieślnicze w Piekarni Piec. Obecnie manager ds. rekrutacji i promocji pierwszej kanadyjskiej szkoły Maple Bear w Krakowie.

Ze względów organizacyjnych proszę o wypełnienie formularza do dn. 29.02.24

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdxcfcjxP9tm3MOydia415qrxsf1bMnKxO3-lqEZj9p8GzTWw/viewform?usp=sf_link

W razie pytań prosimy o kontakt: beata.nowakowska@poradniakrakow.com.pl

Comments are closed.

Close Search Window
Skip to content